Роз’яснення

Важливо для нових ОСББ! Договір на електропостачання

Опубліковано в рубриці Роз'яснення, Роз'яснювальні листи Прокоментувати

images (2)НКРЕКП  своїм листом  від 22.07.2016 №7446\20.3\7-16 надала розяснення щодо відносин ОСББ з постачальниками електричної енергії.

Викладаємо основну частину листа-розяснення: … Читати повністю


До уваги голів ОСББ, що обслуговуються ПСП «Вертикаль»

Опубліковано в рубриці Роз'яснення Прокоментувати

images За наявною інформацією, ПСП «Вертикаль» намагається додатково до договору на повне технічне обслуговування ліфтів укладати угоди з ОСББ на обслуговування ліфтових карткоприймачів.

Підтверджено, що базова ціна  ПТО ліфтів узгоджується з ОМС. Таким чином, ПСП «Вертикаль» необхідно за певною процедурою внести в базову ціну ПТО ліфтів витрати на обслуговування карткоприймачів та затвердити в ОМС, як тариф.

Інші додаткові договори по цій послузі не передбачені і (важливо!) не можуть підпадати під пільги та субсидіювання.

До Вашої уваги лист-розяснення від Мінрегіонбуду щодо технічного обслуговування ліфтів. … Читати повністю


Щодо укладання договорів на вивіз сміття

Опубліковано в рубриці Роз'яснення Прокоментувати

sekreti-listuvannya-scho-napisati-hlopcev_894Виконкомом Житомирської МР було прийнято рішення № 359 від 27.04.2016, у п.5 якого вказано : … Читати повністю


Паркінг у будинку. Чи є співвласником власник парко-місця?

Опубліковано в рубриці Роз'яснення Прокоментувати

imagesМінрегіон розяснює :

Відповідно до статті 1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»: … Читати повністю


Щодо утримання ліфтів

Опубліковано в рубриці Роз'яснення 2 комментария

завантаженняОстаннім часом побільшало звернень від  ОСББ щодо утримання ліфтів. Хто за що платить, що робить, коли і як? На все це спробую надати деяку інформацію. … Читати повністю


Судовий наказ в ОСББ

Опубліковано в рубриці Роз'яснення Прокоментувати

завантаженняРеалії сьогодення  в ОСББ такі, що наразі сплата внесків і платежів, встановлених ОСББ, не є оплатою житлово-комунальних послуг, яка передбачена чинним законодавством як одна із вимог, за якими може бути видано судовий наказ. А тому вимога про стягнення заборгованості за такими внесками і платежами не може розглядатися в порядку наказного провадження. Виключення такого права у ОСББ не дає змогу стягувати із недобросовісних платників заборгованість у наказовому провадженні. Хоча деякі ОСББ спромоглися провести такі накази через суд і розібратися зі своїми боржниками, тим не менш, у судів є всі підстави розглядати поняття » заборгованість за ЖКП»  окремо від поняття » внески та платежі в ОСББ». … Читати повністю


Яка різниця між трудовим договором та договором цивільно-правового характеру?

Опубліковано в рубриці Роз'яснення Прокоментувати

реєстрація-702x336До уваги голів правлінь ОСББ!

Що ж таке договір ЦПХ? Яка різниця між договором цивільно-правового характеру та трудовим договором? Який вид договору краще застосовувати для найму на роботу працівників?  … Читати повністю