Навчання на управителя житлових будинків

imagesЖитомирська міська рада оголошує набір на навчання по програмі «Управління житловою нерухомістю» для осіб, що працюють або планують працювати на ринку управління багатоквартирними житловими будинками.

Навчання відбудеться у три етапи:
І. Навчання в місті Житомирі упродовж 5-7 днів.  (Жовтень-листопад 2015 року)
ІІ. Навчання в місті Львові та екзаменаційна сесія 3 дні.  (Жовтень-листопад 2015 року)
ІІІ. Навчальна практика (3-5 днів) в Асоціації ОСББ України та (або) Польщі.  (Україна – листопад-грудень 2015 року, Польща – квітень-травень 2016 року)
Навчання проводитиметься на базі курсів підвищення кваліфікації працівників житлово-комунального господарства при НУ «Львівська Політехніка».
Лекторами навчального курсу будуть експерти і спеціалісти з питань управління нерухомим майном, юридичних, економічно-фінансових, бухгалтерських та технічних аспектів управління житловим будинком тощо.
Вартість навчання покривається за рахунок коштів міського бюджету міста Житомира.
Слухачі, які пройдуть навчальний курс і успішно складуть підсумкове тестування, отримають сертифікат державного зразка про підвищення кваліфікації працівника сфери житлово-комунального господарства за напрямком «Управління житловою нерухомістю».
Особи, які зацікавлені в участі в навчальній програмі повинні заповнити анкету та надіслати її до 18 вересня 2015 року на адресу департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради.

Опубліковано в рубриці Новини

2 коментарі до Навчання на управителя житлових будинків

  1. Юрій

    цікаво.де взяти анкету

Ваш коментар