Не гайте часу!

imagesСьогодні, 26 червня відбулося селекторне засідання регіонального керівництва України та місцевого самоврядування за присутності Прем’єр – Міністра Яценюка А.П та Віце-Прем’єра Зубка Г.Г. з питаннь енергозбереження та енергоефективності житлового фонду.

Хто і як про що докладав – це не зовсім цікаво. Цікаве та довгоочікуване для нас наступне. Уряд, Держенергоефективність та банки підтвердили  важливість та виконання Програми щодо 40% компенсації за обладнання та матеріали при виконанні робіт з енергозбереження в ОСББ. Це перше.

І друге, головне – підготовлено на затвердження міської ради м. Житомира зміни до Бюджету щодо  ПОВНОГО відшкодування банківських відсотків по кредитам тих ОСББ, які займуться впровадженням енергозберігаючих заходів у своїх будинках.

Тобто, колеги, не очікуючи запланованої сесії міської ради, яка відбудеться 17 липня, рекомендую Вам вже, після вихідних, почати процедуру прийняття рішень ОСББ щодо впровадження таких заходів та подання заявок у відповідний банк.

Як розумно кажуть : хто раніше встав – того і тапки! Не гайте часу! Грошей на всіх  бажаючих може не вистачити. Включайтеся! Навіть беріть участь у найменших кредитах та роботах. Наприклад, на модернізацію електричних мереж місць загального освітлення. На ЛЕД-лампи. На пластикові вікна у під’їздах, тощо. Безумовно, найкращий і першочерговий захід – це встановлення ІТП (індівідуально тепловий пункт з регулятором та лічильником). На утеплення мереж, фасадів, фундаментів, горищ, підвалів.

Тому беріть калькулятори, рахуйте – і доводьте до людей, що це навіть не кредит, а фактична позика, яка окупається за дуже короткий строк, за кращими умовами, ніж сьогодні у Європі.

До справ, друзі!

 

 

 

 

Опубліковано в рубриці Новини

Ваш коментар