Не зволікайте з “Теплими кредитами”!

Опублікована Постанова КМУ щодо роботи Програми “Теплі кредити” для ОСББ у 2018 році.

Уряд продовжив у 2018 році надання населенню та об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) відшкодування частини суми кредитів, залучених ними в уповноважених банках на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів (за так званими “теплими” кредитами).

Постановою затверджено напрями використання 400 млн. гривень, що передбачені в Державному бюджеті України у 2018 р. на реалізацію “Державної цільової економічної програми енергоефективності”, а саме:

7,72122 млн. гривень спрямовуються на відшкодування частини суми кредитів, залучених населенням на придбання “негазових” котлів (крім електричних);

202,19878 млн. гривень – на відшкодування частини суми кредитів, залучених населенням на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів (крім мешканців багатоповерхових будинків);

190,08 млн. гривень – на відшкодування частини суми кредитів, залучених ОСББ на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів.

Також удосконалено окремі норми Порядку використання вказаних коштів, зокрема для ОСББ передбачено можливість впровадження додаткового заходу – встановлення будинкового електричного опалення в окремих населених пунктах, де прийнято відповідні схеми теплопостачання, що передбачають децентралізацію систем опалення із застосуванням систем електричного опалення будинків.

Постанова КМУ від 14.03.2018р №158

Опубліковано в рубриці Законодавство, Новини

Ваш коментар