Прийнято Закон, який регулює питання реєстрації місця проживання

завантаження10 грудня ВРУ прийняла Закон” Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень оранів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг”.

Закон визначає  широкий спектр змін та нововведень, але ми зупинимося лише на тих, що перш за все стосується реєстрації громадян  у будинках ОСББ.

Законом визначено наступне:

До 4 квітня 2016 року житлово-експлуатаційні організації, інші підприємства, установи та організації, що забезпечували або забезпечують ведення картотек з питань реєстрації фізичних осіб, передають їх відповідним виконавчим органам сільських, селищних, міських рад.

Але треба врахувати про те, що :

«Особа може доручити в установленому законодавством порядку подати заяву про реєстрацію місця проживання або зняття з реєстрації місця проживання відповідній посадовій особі виконавців послуг з управління (утримання) багатоквартирного будинку (гуртожитку), об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу, управителя багатоквартирного будинку за місцем її проживання»;

Таким чином, правлінню ОСББ , при прийнятті відповідних рішень щодо функціонування ОСББ, в тому числі і щодо штатного розпису, необхідно передбачити  вимоги цього Закону.

 

Опубліковано в рубриці Законодавство, Новини

Ваш коментар