Профілактичні та аварійні роботи на внутрішньо-будинкових мережах ОСББ

скачанные файлыШановні члени АОСББ “Жито-Мир” та зацікавлені голови правлінь інших ОСББ м. Житомира!

Інформуємо Вас, що з серпня місяця, підприємство-партнер Асоціації ОСББ “Жито-Мир” починає надавати послуги з профілактичних та аварійних робіт щодо прочищення мереж водовідведення (каналізації) і електричних внутрішньо-будинкових мереж.

З багаторічного досвіду, профілактичне прочищення каналізаційної стоякової мережі бажано проводити як мінімум один раз на квартал. Особливо це стосується стояків “кухні”, які мають властивість накопичувати складні внутрішні жирові утворення, що з часом перетворюються у стійкий “мармелад”. Саме  чергові профілактичні прочищення  стояків дають змогу уникати створення аварійних ситуацій у самий неочікуваний час.

Безумовно, ніхто не застрахований від того, що може відбутися форс-мажор (викидання сміття, ганчірок, памперсів, тощо,  в унітаз) і тоді все одно потрібно викликати аварійну службу для ліквідації цього засмічення, як мінімум у підвалі. Але зрозуміло, що краще робити профілактику мереж  вчасно і не псувати собі та сусідам нерви у майбутньому.

Таким чином, заклавши у свій кошторис щомісячне прочищення одного стояка від блоку квартир з розрахунку = 200грн за прочищення, ви маєте можливість укласти  абонентський договір на таке профілактичне обслуговування. Загальна вартість робіт, наприклад, за три 25- метрових стояка каналізації на 1 підїзд, становитиме 600грн, за три календарних місяця. Враховуючи, що лише один виклик аварійної бригади від КВЖПАР для прочищення засмічення коштує 610 грн, то щоквартальна профілактика – це ідеальний варіант запобігання різних аварійних ситуацій та належного утримання мереж.

Так само, це стосується профілактичних робіт електрика – відповідальної особи за електрогосподарство з 4 групою електробезпеки. Немає потреби тримати власного електрика на один свій будинок, а уклавши договір можна через АОСББ “Жито-Мир” забезпечити роботою такого електрика від 5-10 будинків, колективно.

Вартість таких робіт  (для членів АОСББ Жито-Мир вона є меншою на 10% – 20%)  складає  від 250 до 350грн.  в залежності від складності робіт по сантехнічній частині. Аварійний терміновий виклик  коштує  від 350 грн.

Щодо вартості абонентського обслуговування ВБЕМ (внутрішньо-будинкових електричних  мереж) – це визначається за  договором,  у розмірі від 10% МОП (МОП = мінімальної оплати праці) в залежності від загальної площі будинку та кількості квартир. Тобто, передбачається, що послуга відповідального за електрогосподарство в ОСББ, на будинок до 50 квартир буде коштувати = 0,1 МОП (150грн), якщо квартир від 51 до 100 = 0,2 МОП (300 грн), від 101 до 150 = 0,3 МОП… і так далі. У такому разі, електрик 4 гр. з енергобезпеки – відповідальна особа виконує планові щотижневі профілактичні огляди мереж та будинкового устаткування, робить дрібні ремонти, веде відповідний журнал, визначає перелік необхідних робіт, тощо. Роботи електротехнічного характеру, які виконуються у власних квартирах мешканців або за окремим замовленням (підрядом) від ОСББ виконуються за домовленістю, в залежності від кількості визначених робіт. Це в будь-якому разі буде дешевше від наявних приватно-ринкових.

Звертайтеся!

Опубліковано в рубриці Новини

Ваш коментар