РЕМ надав договір з надання послуг комерційного обліку

Останнім часом надходить інформація, що Житомирський РЕМ розсилає головам ОСББ Договори з надання послуг комерційного обліку. Предмет Договору – це оплата послуг (робіт) РЕМа щодо вузлів обліку. Як правило, у додатку вказують будинкові лічильники на ліфт і загальне освітлення.

Що робити?

По-перше, такі договори не треба брати взагалі, мотивуючі, що вони до вас не відносяться. По-друге, якщо Ви вже їх отримали, а тим більш офіційно, то офіційно потрібно надати відповідь про те, що ці послуги вже передбачені у тарифі на передачу\ розподіл електроенергії.(згідно п.2.1.9. Кодексу комерційного обліку електроенергії). Крім того, цим Кодексом визначено, що:

 Періодична повірка, обслуговування та ремонт (зокрема демонтаж, транспортування та монтаж) ЗВТ (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиту для побутових потреб електричну енергію), що є власністю фізичних осіб, спільною власністю співвласників багатоквартирного будинку, здійснюються за рахунок ОСР.

Відповідальність за своєчасність проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонт (зокрема демонтаж, транспортування та монтаж) ЗВТ (результати вимірювань яких використовуються для здійснення розрахунків за спожиту для побутових потреб електричну енергію), що є власністю фізичних осіб, спільною власністю співвласників багатоквартирного будинку, покладається на ОСР(оператор системи розподілу)

Опубліковано в рубриці Консультації