Щодо реєстрації ОСББ

imagesНами було направлено листа у Мінюст щодо надання роз’яснення по процедурі дій при реєстрації новостворених ОСББ. До вашої уваги викладаємо це роз’яснення:

Першому заступнику Міністра

 юстиції України

 п. Севостьяновой Н.І.

 01001 м.Київ, вул.Городецького, 13

  «щодо порядку державної реєстрації  ОСББ»

 Шановна Наталія Іларіонівно!

          На сьогоднішній день, у питаннях державної реєстрації новостворених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, одною з проблем є невідповідність вимог, визначених діючою Постановою КМУ від 11.10.2002 №1521 з однієї сторони, та з іншої – Закону України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

Реєстрація новостворених об’єднань співвласників багатоквартирного будинку відбувається за процедурою, яка встановлюється керівництвом органу державної реєстрації на власний розсуд, що фактично приводить до різного тлумачення дій, як зі сторони представників ОСББ, так і зі сторони державного реєстратора.

Прошу Вас доручити відповідним службам надати офіційне роз’яснення з вирішенням цієї проблеми з метою подальшого використання у роботі.

З повагою,

Голова Асоціації ОСББ «Жито-Мир»,Член Нацради з питань сприяння створення ОСББ при КМУ         підпис                І.М.Скоропад

регистррегист2

Опубліковано в рубриці Роз'яснювальні листи

Ваш коментар