Щодо надання інформації з Реєстру речових прав на нерухоме майно.ОНОВЛЕНО!

minjust24 грудня 2014 року Постановою КМУ  №722 затверджено Порядок надання фізичним та юридичним особам інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, який надавав певні можливості в тому числі і для ОСББ. Але, новою Постановою від 21 січня 2015 року №31, Кабмін скасував деякі норми і тому ми, на жаль, дещо повернулися  на минулі позиції.

Зокрема, з затвердженого цією постановою Порядку надання фізичним та юридичним особам інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно вилучена норма щодо можливості надання інформації в електронній формі за ідентифікаційними даними фізичної чи юридичної особи.

Відтак інформація з держреєстру в електронній формі надаватиметься лише за реєстраційним номером об’єкту нерухомого майна, адресою об’єкту нерухомого майна, місцезнаходженням або кадастровим номером земельної ділянки.

ВИКЛЮЧЕНО НАСТУПНЕ:

п.21. Витяг з Державного реєстру прав за заявою власника (співвласника) квартири, житлового чи нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку, у разі створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (асоціації власників житлових будинків, якщо їй делеговані повноваження з управління неподільним та загальним майном відповідного житлового комплексу) видається залежно від змісту запитуваної інформації.

ЗАЛИШИЛОСЯ, але почне діяти  з 1 березня 2015 року:

“В інформаційній довідці з Державного реєстру прав, що видається у паперовій формі органом державної реєстрації прав, нотаріусом за заявою власника (співвласника) квартири, житлового чи нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку, у разі створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (асоціації власників житлових будинків, якщо їй делеговані повноваження з управління неподільним та загальним майном відповідного житлового комплексу), зазначається інформація про суб’єктів права власності на квартири, житлові та нежитлові приміщення, розташовані в багатоквартирному житловому будинку, наявні у Державному реєстрі прав на дату та час її формування.”

Опубліковано в рубриці Законодавство

Ваш коментар