Інформбюро

Чи може ОСББ укладати договори з головою правління як із ФОПом

Опубліковано в рубриці Роз'яснення Прокоментувати

… Читати повністю


ВРУ відмінила обовязковість печатки

Опубліковано в рубриці Законодавство, Новини Прокоментувати

Верховна Рада України прийняла законопроект №4194 у другому читанні, який скасовує обовязковість наявності печатки. … Читати повністю


До уваги правлінь ОСББ! Зарплата персоналу.

Опубліковано в рубриці Роз'яснення Прокоментувати

ab6885d1fab10251f79b0c81a0f7b272Мінімальна заробітна плата (МЗП) — це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт).

 Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб (ст. 95 Кодексу законів про працю України; далі — КЗпП).

… Читати повністю


Земельна ділянка для багатоквартирного будинку

Опубліковано в рубриці Новини, Роз'яснення Прокоментувати

thumb_75394_news_mОстаннім часом побільшало питань від голів правлінь  ОСББ та інших громадян щодо прибудинкової земельної ділянки для багатоквартирного будинку – що і як?

Давайте розглянемо це питання. … Читати повністю


Паркінг у будинку. Чи є співвласником власник парко-місця?

Опубліковано в рубриці Роз'яснення Прокоментувати

imagesМінрегіон розяснює :

Відповідно до статті 1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»: … Читати повністю


Яка різниця між трудовим договором та договором цивільно-правового характеру?

Опубліковано в рубриці Роз'яснення Прокоментувати

реєстрація-702x336До уваги голів правлінь ОСББ!

Що ж таке договір ЦПХ? Яка різниця між договором цивільно-правового характеру та трудовим договором? Який вид договору краще застосовувати для найму на роботу працівників?  … Читати повністю


Власники скаржаться на холод у квартирі. Що робити голові ОСББ?

Опубліковано в рубриці Роз'яснення Прокоментувати

images (1)Така ситуація торкається майже кожного голову ОСББ. Хоча ОСББ не є виконавцем послуг з централізованого опалення, тим не менш, згідно Закону та Статуту, об’єднання повинно сприяти співвласнику в отриманні якісних житлово-комунальних послуг. Тим більш, що за стан внутрішньо-будинкових теплових мереж, як правило, теплокомуненерго не несе відповідальності. Що робити?.. … Читати повністю